Вітаємо!

Нам дуже приємно, що Ви зараз тут, і ми маємо можливість поспілкуватися, хоч і віртуально. Але, звичайно, якщо у Вас з'явиться таке бажання, то ми із задоволенням познайомимося в житті.

Що б ми хотіли сказати найголовніше – не відкладайте візит до свого стоматолога. Якщо Ви відчуваєте, що з'явилася проблема – ідіть одразу. Іноді у повсякденному житті можливо таке, що можна нічого не робити з якоюсь проблемою чи ситуацією і все владнається. Але, на жаль, це не стосується стоматологічних захворювань.
Якщо не вживати заходів, маленький початковий карієс через деякий час (рік, а у когось, можливо, 5 років) обов'язково перейде в пульпіт (запалення нерва) або в періодонтит (запалення оточуючих тканин), а потім можливий періостит, остеоміеліт (гнійне запалення кістки) або кіста - тоді вже іде мова про видалення причинного зуба, а може і тих, що поряд. Якщо вчасно не протезуватися, тобто не відновити весь зубний ряд за допомогою імплантації,також можливий ряд ускладнень, таких як: деформація зубів, зубних рядів та кістки. Наприклад, нахил в сторону дефекта, зсув зубів з протилежної щелепи, іноді до ясен, що майже унеможливлює протезування. За відсутності деяких зубів, ті, що залишилися, зазнають підвищеного навантаження, оскільки вони змушені «працювати» і за себе, і за тих, що відсутні. Отже, існує ризик втратити і їх також.
Що б хотілося сказати з приводу страху болю і стоматологів взагалі. На сьогоднішній день стоматологія настільки розвинута, що будь-яку проблему можна вирішити взагалі безболісно. Все, що потрібно – це професійно зробити правильну анестезією якісним анестетиком. За відчуттями - це як реакція Манту, яку Вам робили в дитинстві. Також, стоматологічна анестезія - це точно менш болючіше, ніж аналіз крові з пальця.
В Україні представлені абсолютно всі виробники стоматологічних матеріалів та обладнання для пломбування та реставрації, лікування та обтурації системи кореневих каналів зубів, системи відбілювання, імплантації, лікування тканин пародонту, для виготовлення металокерамічних, цільнокерамічних коронок, будь-яких знімних протезів.
Звичайно, у кожного лікаря чи клініки свої пріоритети у цьому питанні. Щодо «Доброго доктора», то наша особиста любов, якщо можна так сказати – фотополімерні реставраційні матеріали та фіксуючі цементи концерну GC Японія, які ми вважаємо найкращими.
Окремо ми хочемо виділити такий величезний розділ, що є невід'ємною частиною роботи стоматологічної (і не тільки) клініки – це дезінфекція та стерилізація. У кожному стоматологічному кабінеті повинен бути затверджений перелік деззасобів для дотримання санітарно-епідеміологічних норм згідно наказів МОЗ України, що розроблені у відповідності з регламентами Всесвітньої організації охорони здоров'я. Дотримання режимів дезінфекції інструментів, поверхонь, повітря кабінету, контроль очищення, індивідуально запаковані стерильні стоматологічні набори, все це – обов'язкові умови безпечної роботи клініки.
Отож, чекаємо на Вас, наші лікарі дешево нададуть усю необхідну допомогу.


Читати далі