• +38 (096)10-20-30-8
  вул. Митрополита А.Шептицького, 10
 • +38 (093)10-20-30-8
  вул. Мілютенка, 11
Ціни
Естетична стоматологія

Естетична стоматологія

Естетична стоматологія — напрям та методи

Естетична стоматологія — напрям, направлений на покращення зовнішнього виду зубів, корекцію естетичних недоліків, формування красивої посмішки. Застосовуються як лікувальні, так і косметичні методи. Звернення до спеціалістів показано при неправильному прикусі, зміщеннях зубного ряду, наявності сколів та тріщин на поверхні, зміні кольору чи появі плям на емалі, відсутності одного чи кількох зубів та повній адентії.

Серед технік, які використовує естетична стоматологія:

 • професійна чистка, видалення зубного каменю та нальоту;
 • відбілювання емалі;
 • часткова реставрація з використанням накладок, коронок, вінірів;
 • відновлення відсутніх зубів з використанням знімсних та незнімних протезів, встановлення імплантів;
 • корекція форми методом контурування;
 • виправлення прикусу з застосуванням ортодонтичних систем.
 • Естетичний напрямок щільно пов’язаний з терапевтичним, вимагає спільної роботи фахівців вузьких напрямків, попереднього лікування наявних осередків запальних та каріозних процесів. Для розробки програми дій стоматолог оцінює не лише стан ротової порожнини, але й пропорційність та гармонійність розвитку щелеп та зубів.

  Естетична стоматологія — шлях до красивої посмішки

  Естетична стоматологія — медичний напрям, направлений на усунення дефектів зубного ряду, створення гарної посмішки, корекцію естетичних недоліків. Напрямок охоплює комплекс терапевтичних, ортодонтичних, ортопедичних та хірургічних процедур. Звернення до естетичного напрямку показане в разі виникнення тріщин, сколів та нерівностей на поверхні зубів, зміни кольору емалі, при частковій чи повній відсутності однієї або кількох одиниць, щілин між сусідніми зубами, порушенні прикусу, адентії.

  Завдяки методикам, які застосовують стоматологи, пацієнти отримують красиву посмішку. Частина методів відновлює не лише зовнішній вигляд, а й функціональний стан ряду. Наявність різних альтернатив дає змогу підібрати метод залежно від складності проблеми, необхідності збереження природних тканин, не ушкоджених захворюваннями.

  Що пропонує клініка естетичної стоматології

  Центр естетичної стоматології проводить комплексну роботу для створення красивої посмішки. При первинних оглядах лікар проводить оцінку стану ротової порожнини як на предмет захворювань, так і пропорційності та гармонійності. До методів усунення косметичних дефектів відноситься:

 • Професійна гігієна — чистка зубів, зняття нальоту та каменю, які псують зовнішній вигляд, стають джерелом запалень та руйнування емалі.
 • Відбілювання, застосовується при пожовтінні чи появі сірого підтону емалі, появі плям.
 • Контурування — корекція форми, відтворення анатомічно правильної форми завдяки вирівнюванню ріжучого краю, обробки поверхні однієї чи декількох зубів.
 • Реставрація — відновлення форми та цілісності зубів завдяки пломбам, вінірам, вкладкам та коронкам.
 • Ортодонтичне лікування для виправлення прикусу пластинками, елайнерами чи брекет-системами.
 • Протезування — відновлення цілісності при частковому руйнуванні одиниці за допомогою коронок, застосування знімних та незнімних протезів, імплантів для заміни повністю втраченого зуба.
 • Напрямок роботи охоплює як лікувальні, так і реставраційні методи, дає змогу не лише покращити зовнішній вигляд зубного ряду, а й відновити функціональність.

  Естетична стоматологія в київській клініці «Добрий доктор»

  «Добрий доктор» — клініка лікувальної та естетичної стоматології в Києві, фахівці якої мають досвід та кваліфікацію, аби надати зубам здоровий та гарний вигляд в ситуаціях будь-якої складності. Пацієнтам запропонований комплексний підхід, взаємодія спеціалістів різних напрямків стоматології, які діють для досягнення спільної мети. Отримати професійну консультацію, детальний план лікування можна після огляду лікарем. Записатися на прийом, ознайомитися з методами та матеріалами, які використовують лікарі, цінами на послуги можна на сайті клініки.

  Також наші роботи До та Після