• +38 (096)10-20-30-8
  вул. Митрополита А.Шептицького, 10
 • +38 (093)10-20-30-8
  вул. Мілютенка, 11
Ціни
Лікування зубів

Лікування зубів

Терапевтична стоматологія — профілактика та лікування

Здоров’я зубів впливає на якість життя людини. Емаль щоденно зазнає термічного, хімічного, механічного впливу, її руйнують бактерії, які живуть в ротовій порожнині. Для підтримки здоров’я необхідно дотримуватись щоденної гігієни, регулярно відвідувати стоматолога для проведення профілактичних засобів, своєчасно виконувати лікування зубів.

Для збереження здорової посмішки, окрім дотримання гігієни в домашніх умовах, необхідно регулярно відвідувати лікаря. Залежно від загального стану ротової порожнини такий візит має відбуватися раз або двічі на рік. Мета візитів — як огляд для визначення загального стану та необхідності лікування, так і отримання послуг з профгігієни. До комплексу відноситься очищення від зубного нальоту з застосуванням професійних паст, видалення відкладень та зубного каменю, укріплення емалі. За необхідності проводиться відбілювання та полірування. Процедури направлені на загальну підтримку стану ротової порожнини, профілактику захворювань.

Коли необхідно лікувати зуби

Поява болю, набряків ясен, стійкого неприємного запаху з рота, підвищення чутливості — ознаки того, що зуби необхідно лікувати. Стоматолог встановлює проблему, визначає причини та розробляє схему виправлення ситуації. Не залежно від обраних методів, головне завдання їхнього застосування: зупинити запальні процеси, зберегти функції та зовнішній вигляд зуба. Найбільш розповсюджена причина звернення до клініки: руйнування емалі в тій чи іншій стадії:

 • Карієс — поява на поверхні плям, які свідчать про демінералізацію емалі внаслідок впливу бактерій. Вибір методу лікування залежить від ступеня проникнення у тверді тканини. Якщо захворювання виявлено на ранніх стадіях, використовують метод інфільтрації: усувається джерело процесу руйнування, відновлюється поверхня. При неглибокій руйнації твердих тканин, уражені ділянки видаляють, проводять обробку та встановлюють пломбу, яка повторює анатомічну форму одиниці.
 • При глибокому уражені виникає пульпіт, характерне запалення пульпи чи нерву, виражені як в больових відчуттях, так і реакції на гарячу чи холодну їжу. Залежно від стану ураження нерв може зберігатися чи видалятися, проводиться ендодонтичне лікування, пломбуються кореневі канали, відновлюється форма зуба.
 • Періодонтит — один з наслідків розвинутого карієсу, через який інфекція проникає до оболонки кореня та з’єднувальних тканин навколо. Вимагає комплексного підходу до терапії.
 • До терапевтичних завдань стоматології відноситься лікування запальних процесів в яснах, реставрування та відновлення цілісності емалі, збереження функціональних та естетичних властивостей.

  Сучасні методи лікування зубів в Києві

  Мати здорову та красиву посмішку в будь-якому віці можливо, якщо слідкувати за здоров’ям ротової порожнини, вчасно виконувати профілактику та усувати наявні проблеми. Професійну підтримку та допомогу на цьому шляху нададуть лікарі стоматології «Добрий доктор». Клініка пропонує широкий спектр послуг для дорослих та дітей, високі стандарти лікування та відповідальність за зроблену роботу. На сторінці клініки можна ознайомитись з усіма медичними послугами, методами та обладнанням, які використовуються лікарями. Розміщено прайс-лист, який дає змогу завчасно дізнатись вартість лікування зубів. Познайомитись зі співробітниками та їхньою кваліфікацією, обрати лікаря для візиту також можна на сайті «Доброго доктора». Записатися на прийом можна онлайн, передбачені окремі форми для попереднього запису при завчасному плануванні візиту, та екстреного, для пацієнтів, які відчувають гострий біль. Робота клініки орієнтована на пацієнтів, які отримують максимум уваги, повну інформацію про кожну процедуру, професійні рекомендації для щоденного догляду та підбору засобів для нього.

  Також наші роботи До та Після