• +38 (096)10-20-30-8
  вул. Митрополита А.Шептицького, 10
 • +38 (093)10-20-30-8
  вул. Мілютенка, 11
Ціни
Протезування на імплантах

Протезування на імплантах

Види та методи протезування на імплантатах

Протезування на імплантатах – метод відновлення втрачених зубів, який застосовується як при відсутності одного чи кількох зубів, так і тотальній адентії. Метод передбачає вживлення в кісткову тканину імплантату, титанового штифта, який замінює корінь зуба. На штифт встановлюється коронка, яка замінює втрачений зуб на функціональному та естетичному рівнях. Імплантати використовують як основу для знімних та незнімних протезів. Конструкцію обирають в залежності від кількості втрачених зубів, загального стану ротової порожнини. Ці фактори впливають на метод імплантації: одноетапна, з встановленням імплантату та коронки одночасно, двоетапну, коронка встановлюється після повного загоєння штучного кореня, на яке необхідно від 2 до 6 місяців. Протези, що кріпляться на імплантати, поділяються на незнімні, знімні, умовно-знімні. Незнімні – окремі коронки та мостові протези, що замінюють кілька страчених зубів поряд. Знімні застосовують при повній адентії. Протез може зніматися та фіксуватися на опорні імплантати пацієнтом самостійно. Умовно-знімні мають гвинтовий спосіб кріплення: коронки прикручуються гвинтами до опор через технічні отвори, що надалі закриваються стоматологічним матеріалом. Встановити чи зняти конструкцію може тільки лікар.

Протезування на імплантах – характеристики методу та показання для проведення

Протезування на імплантатах – метод відновлення, який використовують для заміни як одного, кількох втрачених зубів, так і повній адентії. Допомагає заміщувати втрачені зуби, відновлювати естетичність та функціональність, не потрібне обточування сусідніх зубів, характерне для класичних систем протезування. Технологія полягає у вживленні в кісткову тканину імплантату титанового штифта, який замінює корінь, подальша фіксація на імплантат коронки, яка замінює природний зуб. В залежності від стану ротової порожнини, кількості та розташування втрачених зубів, індивідуальних особливостей пацієнта обирають техніку одно- або двоетапної імплантації. При одноетапній техніці штучний корінь та коронку встановлюють за один-два візити до лікаря, процес займає кілька тижнів. Двоетапний метод займає кілька місяців, необхідних для повного загоєння імплантату, лише після цього відбувається протезування.

Способи протезування зубів на імплантатах

Зубні протези на імплантатах замінюють окремі зуби, кілька поспіль, повністю втрачений зубний ряд нижньої, верхньої щелепи. Конструкції поділяються на:

 • Незнімні – одиничні та мостовидні конструкції. Одиничні передбачають встановлення імплантату та фіксацію на ньому коронки. Процедура проходить в кілька етапів: вживлення титанового елементу що замінює корінь зуба, фіксація абатменту та коронки. Протез повторює форму, розміри, колір природних зубів. Мостовидні конструкції застосовують для заміни кількох втрачених одиниць, розташованих поряд. На відміну від класичного методу, при використанні імплантатів, нема потреби обточувати опорні зуби.
 • Знімне – показане при повній адентії нижньої, верхньої щелепи. Незнімне протезування вимагає значної кількості імплантатів, знімна конструкція може базуватися на 4 одиницях, у випадку нижньої щелепи, на 6 на верхній щелепі. Після завершення процедури пацієнт може самостійно знімати та ставити протез.
 • Умовно-знімне – при повній адентії, різниця зі знімним у способі кріплення протеза до титанових коренів. В умовно-знімних конструкціях є фіксуючі елементи, але конструкцію не можна зняти самостійно, зробити це може лише лікар.
 • Ціна на відновлення залежить від обраної системи протезування, стану ротової порожнини, які терміни та складність підготовки.

  Зубне протезування на імплантах в стоматології «Добрий доктор»

  Дізнатися про техніку виконання, етапи, терміни протезування на імплантатах, ціни на кожний етап можна дізнатися на сайті стоматологічної клініки «Добрий доктор». Лікарі клініки застосовують сучасні методи для відновлення функціональності та естетики зубного ряду. Лікування починається оглядом, діагностикою, складанням індивідуального плану дій. Пацієнти отримують комплексний підхід, над усуненням проблеми працює команда лікарів, надається інформаційний супровід, зрозуміле та детальне роз’яснення кожного з методів. Дізнатися про кваліфікацію лікарів та записатися на прийом можна за допомогою електронної форми на сторінці клініки.

  Також наші роботи До та Після