• +38 (096)10-20-30-8
  вул. Митрополита А.Шептицького, 10
 • +38 (093)10-20-30-8
  вул. Мілютенка, 11
Ціни
Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія

Хірургія в стоматології – напрям та методи роботи

Стоматологічна хірургія – медичний напрям вирішення дефектів зубо-щелепної системи за методами оперативного втручання. Зубні хірурги займаються діагностикою та лікуванням патологічних станів зубів, щелеп, пазух, м’яких тканин та слизових оболонок ротової порожнини. До хірургічних маніпуляцій відноситься лікування запальних процесів, операції з екстракції травмованих чи пошкоджених зубів, збереження яких неможливе, зубозбережувальні операції, підготовка до імплантації та встановлення імплантатів, пластичні щелепно-лицеві операції. В сфері пародонтології хірурги беруть участь в лікуванні пародонтиту, виправляють резекцію ясен, виконують висічення при надмірній кількості ясеневих тканин. Операції зі збереження зубів включають видалення кіст, резекцію верхівки кореня. Робота направлена на збереження живих тканин, видалення ушкоджених, які слугують джерелом запалення. Повна екстракція зуба – крайня міра, до якої вдаються при неефективності чи недоцільності інших методів. Видалення може бути простим, при неускладненому доступі до зуба, складним, робота з зубами мудрості. Хірургічне втручання застосовують в процесі протезування, зокрема, для збільшення об’ємів кісткової тканини в процесі підготовки, встановлення імплантатів.

Хірургічна стоматологія – напрямки роботи

Хірургічна стоматологія – медичний напрям, який застосовує методи хірургічного втручання для виправлення дефектів твердих та м’яких тканин ротової порожнини. Оперативне втручання проводиться для видалення, лікування патологічних станів зубів, щелеп, м’яких тканин та слизових оболонок ротової порожнини. Операції проводять при наявності показань, серед яких: сильна травма чи руйнація тканин зуба, при яких неможливо проведення реконструкції, неефективність консервативних методів лікування, кісти на корені, неможливість лікування кореневих каналів іншими методами, коротка вуздечка язика чи губи. Звернутися до лікаря даного профілю необхідно при появі сильного болю, який не зменшується після вживання знеболювальних, пухлин та новоутворень, для підготовки до протезування та проведення імплантації, аномальному розташуванню зубів мудрості та їх складному прорізуванні, травмах щелепи, вроджених чи набутих дефектах зубо-щелепної системи.

Методи роботи, які використовує стоматолог-хірург

Зубний хірург виправляє вроджені та набуті патології ротової порожнини різного характеру. До сфери компетенції входять такі напрямки:

 • Пародонтологія – розв'язання проблем з яснами. До методів входить кюретаж, очищення ясеневих кишень від відкладень, що викликають запалення, вшивання розширених кишень. Оперативне втручання проводиться при резекції ясен, зменшеному об'єму тканин, під час операції виконується трансплантація м’яких тканин з піднебіння, використовуються синтетичні матеріали. Хірурги проводять висічення ясен при надмірному закритті коронок, розтин абсцесів.
 • Операції з видалення та збереження зубів. В залежності від стану та розташування зубів поділяється на просте та складне. До складного відноситься видалення зубів мудрості, доступ до яких ускладнений. Операції для збереження навпаки, направлені на усунення руйнівних факторів. До таких маніпуляцій відносять резекцію верхівки кореня, видалення кіст.
 • Імплантація – проведення операцій з встановлення імплантатів, збільшенню об’єму кісткової тканини. Підготовка для протезування втрачених зубів.
 • Хірургія в стоматології направлена на збереження живих тканин, усунення джерел запальних процесів, дефектів ротової порожнини. Проводиться з дотриманням умов стерильності, використанням технології та методів, які сприяють швидкому загоєнню.

  Стоматологічна хірургія в Києві в клініці «Добрий доктор»

  Операції призначаються лише у випадках, коли консервативне лікування не ефективне для розв'язання проблеми. Стоматолог-хірург в місті Київ проводить консультацію та лікування в клініці «Добрий доктор». В медичному закладі працюють досвідчені лікарі, встановлене сучасне обладнання для діагностики та проведення оперативного втручання. Лікарі дотримуються вимог стерильності, використовують кілька методів анестезії, від місцевої до загальної, залежно від складності та індивідуальної чутливості пацієнта. Дізнатися про ціни на маніпуляції та записатися на консультацію до лікаря можна на сайті клініки.

  Також наші роботи До та Після