• +38 (096)10-20-30-8
  вул. Митрополита А.Шептицького, 10
 • +38 (093)10-20-30-8
  вул. Мілютенка, 11
Ціни
Імплантація зубів

Імплантація зубів

Суть методу та показання для імплантації зубів

При повній втраті одного чи кількох зубів відбувається порушення цілісності всього ряду. Такий процес називають адентія, його наслідком є не лише поява естетичних дефектів, але й зміщення всього ряду, порушення дикції, жувальної функції, та як наслідок — проблеми з травленням. Сусідні з втраченими зуби також приймають підвищене навантаження, можуть почати швидко псуватися, запускаючи ланцюгову реакцію. Відновити втрачені та запобігти псуванню наступних допоможе імплантація зубів. Медичну процедуру проводять при недоцільності інших методів протезування, наприклад, відсутності опорних конструкцій для встановлення мостів, повній відсутності окремих одиниць в ряду. Зберігається корисне навантаження на щелепну кістку, відсутнє при застосуванні інших методів, зупиняється атрофія кісткового ложа. Доповнюється коронкою, яка повторює колір природної емалі, усуваючи косметичний дефект.

Імплант – не готовий зуб, це штучний корінь, опора, на яку надалі встановлюється коронка. Являє собою гвинт діаметром від 3 до 5 мм, який вживлюють в кісткову тканину. Виготовляють з титану, матеріал витримує високі жувальні навантаження, не спричиняє відторгнення з боку організму.

Імплантації зуба — протоколи роботи стоматолога

Імплантація зуба починається з консультації зі стоматологом та імплантологом. Вибір методів та кількість етапів при проведенні процедури залежить від стану ротової порожнини, кількості втрачених зубів, наявності супутніх захворювань. Детальний огляд та анамнез дає змогу обрати між протоколами проведення процедури:

 • Класичний або двофазний — на першому етапі роблять розріз ясен, встановлюють імплант та зашивають розріз. Загоєння займає 3-6 місяців, після цього відбувається протезування: встановлюється основа для коронки та сама коронка. Використовують для одиничного відновлення ряду.
 • Одноетапна — використовують суцільну конструкцію, що складається з імплантату та абатменту, на який надалі кріпиться коронка. Дає змогу зменшити кількість етапів та травматичність процедури, одразу встановити тимчасові коронки з заміною на постійні після повного загоєння, яке займає від 3 місяців до пів року.
 • Вид конструкції підбирається лікарем залежно від місця втручання. Для відновлення жувальних зубів використовують імплантати, здатні витримати підвищені навантаження. Для передніх зубів обирають менші за діаметром імплантати аби забезпечити фіксацію і знизити травмування м’яких тканин.

  Зубні імпланти – ціна та етапи

  Імплантація зубів в Києві – напрямок роботи стоматологічної клініки «Добрий доктор». В клініці працюють лікарі-імплантологи, які спеціалізуються на відновленні втрачених зубів, використовують в роботі сучасні техніки та методики. Перед встановленням імплантати підготовлюють поле, видаляючи залишки пошкоджених тканин, кісткових часток, проводять знезаражування. Для мінімізації травматизму при виконанні розтину ясен використовують спеціальне обладнання, після встановлення імплантату місце розрізу обережно зашивають. Лікарі виконують як основний етап, так і ортопедичний, встановлюючи коронки після остаточної інтеграції імплантату. Ознайомитись з методами роботи, лікарями та їхньою кваліфікацією, цінами на лікування можна на сайті клініки. На сторінці розміщена форма для попереднього запису, під час якого лікар проведе огляд та детально розповість про можливі техніки матеріали, терміни відновлення посмішки.

  Також наші роботи До та Після