Мета та способи проведення дентальної імплантації
Дентальна імплантація — метод протезування, який в стоматології застосовується для відновлення зубного ряду. Основа техніки — вживлення в кістку щелепи імпланту, який замінює зубний корінь та слугує основою для встановлення штучного зуба. Рекомендований при відсутності одного чи кількох зубів, адентії. Використовується як альтернатива знімним протезам при відсутності опорних зубів, вираженого дискомфорту від знімних конструкцій, необхідності досягнення високого естетичного ефекту. Готова конструкція складається з трьох частин: штучного кореня, перехідника та коронки. Імплант виготовляють з металів, титану, діоксиду цирконію, які біосумісні з кістковими тканинами. На першому етапі протезування відбувається вживлення в кістку титанового імплантату. Проводиться огляд ротової порожнини, оцінка стану тканин за допомогою комп’ютерної томографії, детальне планування процедури. Встановлення проводять під час операції, пацієнту вводиться анестезія, по закінченню маніпуляцій встановлюється формувач ясен або зашиваються розрізи в яснах. Подальші маніпуляції проводять лише після повного загоєння.
В яких випадках рекомендована дентальна імплантація
Дентальна імплантація — метод протезування, який дає змогу відновити цілісність зубного ряду при втраті одного чи кількох зубів. Техніка полягає у вживленні в щелепу імплантів, штучних конструкцій, які замінюють корені зубів та слугують опорою при подальшому встановлені протезів. На таку основу встановлюють штучні коронки, які зовні повторюють форму та колір природного зуба. Досягається як високий естетичний ефект, штучна заміна не відрізняється зовні від натурального, так і комфорт для пацієнта — протез незнімний, міцний, не потребує особливого догляду.
Показаннями для використання ортопедичної конструкції є втрата одного або відсутність кількох зубів в ряду поряд у, протипоказання для застосування знімних протезів чи відсутність опорних зубів для їхнього встановлення, адентія — повна відсутність зубів. За допомогою методики можна замінити будь-яку кількість зубів, відсутня потреба обточування зубів, що знаходяться поряд, вживлення основи в кістку створює корисне навантаження та не дає їй атрофуватися.
Що таке дентальний імплантат, етапи його встановлення
Дентальний імплантат — ортопедична конструкція, яка складається з кількох частин:
Підбір конструкції відбувається індивідуально, з врахуванням анатомії щелеп, стану тканин, простору для встановлення. Імплантат має гвинтову форму, діаметр, довжина, крок та глибина різьби підбираються індивідуально. Окремі конструкції представлені для твердої та м’якої кістки.
Виготовляють імплантати з титану, оксиду цирконію. Матеріали сумісні з кістковою тканиною, не спричиняють алергії, відторгнення.
Як встановлюють дентальні імплантати— етапи роботи
Дентальна імплантація в Києві — напрямок роботи стоматологічної клініки «Добрий доктор». Протезуванню передує огляд, виконання комп’ютерної томографії, яка дає змогу точно обрати метод та вид конструкції для протезування. За необхідності проводиться попереднє лікування захворювань ротової порожнини та зубів. Встановлення відбувається операційним шляхом. З пацієнтом проводиться необхідна підготовка, вводиться анестезія. Після вживлення штучного кореня на ясна накладаються шви або застосовується формувач. Встановлення абатменту, тимчасової коронки відбувається після загоєння. Постійна коронка встановлюється після повного приживлення імплантату. Дізнатися ціни на протезування та записатися для консультації до лікаря можна на сторінці клініки.