• +38 (096)10-20-30-8
  вул. Митрополита А.Шептицького, 10
 • +38 (093)10-20-30-8
  вул. Мілютенка, 11
Ціни
Металеві брекети

Металеві брекети

Конструкція та види металевих брекетів

Металеві брекети – ортодонтичні конструкції, які використовують для корекції прикусу. Правильне розташування зубного ряду впливає не лише на естетичність посмішки, але і якість пережовування їжі, дикцію, гігієнічний догляд. Для конструкції використовують сталь, титан, його сплави. Брекети з заліза міцні, витримують значні навантаження, універсальні – підходять для корекції всіх патологій, включно з важкими. Зміна положення відбувається завдяки поступовому тиску на зуби, що знаходяться в неправильному положенні. Конструкція складається з пластин, які наклеюють безпосередньо на поверхню зубів, дуги, яка об’єднує пластини та здійснює додатковий тиск. Системи, що мають додаткові кріплення у вигляді гумок, називаються лігатурні. Кріплення потребують регулярної заміни, силу тиску в брекетах такого типу регулюють щомісячно. Саморегулюючі конструкції мають вбудовані в замки фіксатори, які утримують дугу. Встановлення відбувається швидше, корекцію проводять раз на один-два місяці.

Встановлення металевих брекетів проходить в кілька етапів, починається з консультації ортопеда, діагностики та планування корекції. Підготовка полягає у лікуванні карієсу та захворювань ротової порожнини, видаленні зубного каменю, чищенні нальоту та поліруванні емалі. Після закріплення системи необхідно виконувати рекомендації лікаря по догляду, регулярно відвідувати клініку для корекції

Брекети металеві для виправлення прикусу

Правильний прикус забезпечує не лише гарну посмішку, але й правильне пережовування їжі, простий догляд та гігієну. Якщо зубний ряд від природи не рівний, корекція стану відбувається за допомогою використання брекет-систем, незнімних ортодонтичних систем, які поступово переміщують кілька або всі зуби у необхідному напрямку. Металеві брекети універсальні, використовуються для корекції всіх порушень прикусу, забезпечують швидкий та передбачуваний результат.

Ортодонтичні системи виготовляють виключно з металу, медичної сталі, титану та його сплавів. Матеріали міцні, витримують значні навантаження при кусанні та жуванні, зовнішній вигляд не змінюється під впливом харчових фарбників, що містяться в продуктах та напоях. В залежності від способу встановлення розрізняють вестибулярні та лінгвальні. Вестибулярні встановлюють на зовнішню сторону зубного ряду, прості в монтажі, але помітні зовні. Лінгвальні менш помітні, кріпляться до внутрішньої поверхні, проте, можуть спричиняти травми язика, впливати на дикцію, потребують більше часу для звикання.

Металева брекет система – компоненти та види

Металічні брекети – системи, що складаються з пластин, дуги та кріплень. Пластини фіксуються на поверхні зубів спеціальним клеєм. Дуга проходить через пластини, з’єднує їх, об’єднуючи конструкцію та здійснює тиск на зуби. В залежності від наявності чи відсутності додаткових кріплень ортодонтичні конструкції поділяють на:

 • Лігатурні – дуга кріпиться до пластин за допомогою лігатур, пластинчатих гумок. Лігатури відповідають за регулювання сили натяжіння. Елементи кріплення потребують регулярної заміни, підтягування, яке виконує ортодонт, враховуючи силу натяжіння як дуги, так і кріплення.
 • Самолігуючі – у встановлених на зубах замках є кліпси-фіксатори. Система швидко встановлюється, відвідувати лікаря для корекції потрібно з меншою періодичністю.
 • Вибір системи здійснює лікар-ортодонт, оцінюючи потенціал конструкції, зручність для пацієнта, вплив на прикус та швидкість розв'язання наявних проблем.

  Металеві брекети – ціна та етапи корекції в стоматологічній клініці «Добрий доктор»

  Залізні брекети встановлюють лікарі-ортодонти клініки «Добрий доктор». Корекція відбувається у кілька етапів, починається з консультації. Лікар проводить огляд, виконується діагностика для розуміння поточного стану. Виконують зліпок зубного ряду чи сканування для створення моделі, планування та корекції програми лікування. При наявності карієсу чи інших захворювань ротової порожнини проводиться попереднє лікування. Емаль очищується та полірується. На підготовлену поверхню кріплять брекети, після встановлюється дуга. Ортодонт пояснить правила догляду, детально розкаже про обмеження в харчуванні та період звикання. Під час регулярних прийомів лікар проводить огляд та корекцію. Дізнатися про ціни на встановлення металевих ортодонтичних конструкцій, обрати лікаря та записатися на консультацію можна на сторінці клініки.

  Також наші роботи До та Після